Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa – REKRUTACJA na studia podyplomowe

///
Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa – REKRUTACJA na studia podyplomowe
15 mar '23

 

Od marca 2023 można będzie wziąć udział w pierwszej edycji studiów podyplomowych realizowanych przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie w partnerstwie z HSBC Service Delivery (Polska) Sp. z o.o, Fundacją AI LAW TECH, Cyber Women Community oraz ISACA .

Studia z najlepszymi w branży

Głównym celem studiów jest przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu technicznych i organizacyjnych aspektów bezpieczeństwa informacji. W niezbędnym zakresie obejmują jednak również problematykę zarządzania cyberbezpieczeństwem oraz jego prawnych aspektów.  Zajęcia prowadzone są przez praktyków, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa i ochrony informacji między innymi przez dyrektorów działów cyberbezpieczeństwa, liderów tworzących i zarządzających SOC, architektów, konsultantów, ekspertów i audytorów.

Czego student może chcieć więcej?

W ramach studiów podyplomowych Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie oferuje wsparcie w zakresie rozwoju zawodowego i ułatwia kontakt z potencjalnymi pracodawcami. Same zajęcia budowane są tak, by umożliwić networking i nabycie nowych znajomości w tej branży. Nawiązywanie kontaktów mają dodatkowo ułatwić planowane warsztaty oraz klub absolwenta prowadzony przez Fundację AI LAW TECH.

Czy te studia są dla Ciebie?

Studia przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które chcą zmienić swój profil zawodowy lub chcą pogłębić i usystematyzować wiedzę z zakresu technicznych aspektów cyberbezpieczeństwa wejść na poziom wyżej, jeśli chodzi o kompetencje na już zajmowanym stanowisku Inspektora Ochrony Danych (IOD), managera lub specjalisty w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Średnie zarobki w tej branży to nawet 15 000 zł brutto.

Więcej o kierunku:

TUTAJ!

Zapoznaj się z pełną ofertą studiów na stronie:

REKRUTACJA TRWA!

 

 

 

 

 


Skip to content