Sezon pływacki rozpoczęty

Sezon pływacki rozpoczęty
16 lis '09

Zawodnicy WSZiB wzięli udział w I rzucie Akademickiej Ligi Międzyuczelnianej w pływaniu. Do zawodów rozegranych w niedzielę w Zabierzowie studenci przygotowywali się na treningach sekcji w każdy poniedziałek oraz czwartek pod okiem Trenera mgr Jacka Sternala.

Uczelnię reprezentowali wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski Mateusz Miłek, Darek Tomeczek w skład drużyny weszli również Piotr Piesiak oraz Piotr Sokół. Zawodnicy wykazali się wzorową postawą sportową i uplasowali na najwyższych miejscach w generalnej klasyfikacji.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a wszystkich chętnych by reprezentować Uczelnię podczas kolejnych zawodów prosimy o kontakt z Akademickim Związkiem Sportowym WSZiB.

Więcej informacji na stronie azs.wszib.edu.pl.
GaleriaGaleriaGaleriaGaleria