Rektor wypłaca stypendia!

///
4 Kwi '06

W dniu 31 marca Rektor przyznał ze środków Uczelni semestralne stypendia oraz nagrody dla 201 słuchaczy, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce lub wykazali największą skuteczność w działaniach podejmowanych przez Biuro Marketingu oraz Samorząd Studentów. Przypominamy, że w minionym semestrze podobną gratyfikację otrzymało 218 osób.Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

  1. Adamska Agnieszka
  2. Antos Renata
  3. Arciszewska Bożena
  4. Bajer Edyta
  5. Banduła Bartosz
  6. Baran Michał
  7. Baruch Dawid
  8. Bereta Celina
  9. Biela Beata
  10. Bielaś Artur
  11. Boligłowa Justyna
  12. Branicka Elżbieta
  13. Broda Dagmara
  14. Broniek Krzysztof
  15. Bubka Magdalena
  16. Buczek Wioletta
  17. Budek Agnieszka
  18. Burdacka Lucyna
  19. Chełmecka Paulina
  20. Chlipała Grzegorz
  21. Chmura Krzysztof
  22. Cholewa Katarzyna
  23. Chrapek Karol
  24. Chwaja Anna
  25. Cisowska Elżbieta
  26. Cisowska Joanna
  27. Ćwierz Monika
  28. Dorocińska Renata
  29. Drobik Karolina
  30. Durak Urszula
  31. Dziubańska Kamila
  32. Fendrych Renata
  33. Fiołek Robert
  34. Foszcz Teresa
  35. Fudała Angelina
  36. Furgacz Karolina
  37. Gacek Joanna
  38. Gadaj Magdalena
  39. Galas Elwira
  40. Galoch Anna
  41. Gawlik Mateusz
  42. Gawor Katarzyna
  43. Gazda Beata
  44. Gazda Beata
  45. Gądek Bogusława
  46. Gil Bartosz
  47. Glik Katarzyna
  48. Górecka Barbara
  49. Grabowska Ewelina
  50. Gwiżdż Mirosław
  51. Gwóźdź Małgorzata
  52. Heród Kinga
  53. Jabłońska Małgorzata
  54. Jagodziński Łukasz
  55. Janicka Katarzyna
  56. Janiec Dorota
  57. Jankowski Konrad
  58. Jaskier Piotr
  59. Jastrzębska Marta
  60. Jaszczyk Renata
  61. Jaśpiński Łukasz
  62. Jędras Marek
  63. Jucha Joanna
  64. Juszczyk Karina
  65. Kalicka Patrycja
  66. Karcz Monika
  67. Klimas Anna
  68. Kochan Grzegorz
  69. Kolasa Łukasz
  70. Kołodziej Kinga
  71. Kołodziejczyk Piotr
  72. Kołodziejczyk Edyta
  73. Kołodziejczyk Piotr
  74. Kowalczyk Szymon
  75. Kozień Rafał
  76. Kozioł Rafał
  77. Krawczyk Maciej
  78. Król Beata
  79. Króliczek Sławomir Antoni
  80. Krzemyk Beata
  81. Kubas Sylwia
  82. Kuklicz Aneta
  83. Kulpa Przemysław
  84. Lazareva Iryna
  85. Lepiarczyk Ewa
  86. Łakomy Jakub
  87. Łaski Anna
  88. Łęcka Joanna
  89. Łuczecki Grzegorz
  90. Maciura Aneta
  91. Madej Grzegorz
  92. Madeja Iwona
  93. Małecka Katarzyna
  94. Małyniuk Angelika
  95. Mamcarczyk Monika
  96. Marszał Anna
  97. Matoga Izabela
  98. Mazur Krzysztof
  99. Michna Dawid
  100. Miętus Marcin
  101. Miklas Hanna
  102. Mikłusiak Andrzej
  103. Miś Bartosz
  104. Mlekodaj Marcin
  105. Mojsilović Elżbieta
  106. Mordarska Karolina
  107. Moskal Gabriela
  108. Moskal Anna
  109. Mraz Małgorzata
  110. Mroczka Krzysztof
  111. Mrożek Katarzyna
  112. Mróz Joanna
  113. Natkaniec Joanna
  114. Nowak Sylwia
  115. Nowińska Agnieszka
  116. Oczko Katarzyna
  117. Olszewski Piotr
  118. Orzechowska Elżbieta
  119. Pacut Monika
  120. Pajor Wanda
  121. Pally Katarzyna
  122. Pałka Agnieszka
  123. Paniw Bogumił
  124. Piekarski Andrzej
  125. Pietnica Kamila
  126. Pilch Blanka
  127. Piotrowska Bożena
  128. Piwowarski Jakub
  129. Polańska Ewa
  130. Porwoł Marzena
  131. Półka Marta
  132. Pszczółka Agnieszka
  133. Pudełek Katarzyna
  134. Pudełko Agata
  135. Rajchert Radosław Jan
  136. Ratajczak-Wadowska Halina
  137. Repel Agnieszka
  138. Rokita Barbara
  139. Rola Dorota
  140. Rupikowska Katarzyna
  141. Ryłko Laura
  142. Rzegocka Małgorzata
  143. Sejud Sebastian
  144. Serafin Anna
  145. Seweryn Renata
  146. Siwak Marcin
  147. Skotniczny Jakub
  148. Skrobot Blanka
  149. Słapak Alicja
  150. Sławińska Monika
  151. Spuła Mirela
  152. Spuła Mirela
  153. Sroka Magdalena
  154. Stachera Paulina
  155. Stanach Paulina
  156. Staszkiewicz Barbara
  157. Szara Brygida
  158. Szczurek Marzena
  159. Szeląg Weronika
  160. Szerszeń Anna
  161. Szlachetka Michał
  162. Szmaciarz Małgorzata
  163. Szopa Magda
  164. Szostak Agnieszka
  165. Szulkowska Barbara
  166. Szumiec Joanna
  167. Szuster Gabriela
  168. Szwed Magdalena
  169. Śliwa Sławomir
  170. Światłoń Magdalena
  171. Targosz Elżbieta
  172. Trela Monika
  173. Turecki Wiesław
  174. Tymotsko Oksana
  175. Tyrała Justyna
  176. Ulrych Tomasz
  177. Urban Anna
  178. Uśmiał Joanna
  179. Waksmundzki Tomasz
  180. Wantuch Agnieszka
  181. Wąchal Anna
  182. Wielgus Agnieszka
  183. Wincencik Sabina
  184. Witkowski Patryk
  185. Włosek Agnieszka
  186. Wojciechowska Małgorzata
  187. Wojciechowski Paweł
  188. Wojciechowski Robert
  189. Wolczko Paweł
  190. Woźniak Adrian
  191. Wójcik Agnieszka
  192. Wróbel Marzena
  193. Zań Sebastian
  194. Zawadzki Dariusz
  195. Zębol Barbara
  196. Ziencina Gloria
  197. Ziółkowska Jolanta
  198. Zmarlak Magdalena
  199. Żmuda Ewelina
  200. Żmuda Aneta
  201. Żółtak Mariusz