Prelekcje dla ZSE nr 2 w Krakowie

Prelekcje dla ZSE nr 2 w Krakowie
21 paź '22

21 października w murach Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości odbyły się prelekcje dla uczniów z Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 2 im. I. Daszyńskiego w Krakowie.

W ramach spotkania uczniowie klas ekonomicznych objętych patronem WSZiB mieli okazję zapoznać się z ofertą dydaktyczną Uczelni, którą przedstawił mgr Krzysztof Roszczynialski – prorektor WSZiB. Dodatkowo uczniowie wzięli udział w następujących warsztatach i prelekcjach:

• „Twój wewnętrzny kompas  – przepisem na sukces zawodowy”, spotkanie poprowadziła Magdalena Knapik-Woch
  • „Jak zacząć ? Wykorzystaj aktywne metody poszukiwania pracy”, spotkanie poprowadził mgr Kamil Kowalik.

Dziękujemy za udział w prelekcjach. Zachęcamy pozostałe szkoły ponadpodstawowe z Krakowa i okolic do współpracy.