Pomoc psychoterapeutyczna w WSZiB

///
10 mar '11
Każdy skutek ma przyczynę!
Jeśli mówisz sobie: „już nie mogę, dłużej nie wytrzymam” i trudno Ci uwierzyć w swoje mocne strony lub nawiązywać satysfakcjonujące więzi z innymi ludźmi. Jeśli potrzebujesz wsparcia i szukasz możliwości zmiany w swoim życiu. Jeśli przeżywasz uczucie pustki, straciłeś nadzieję lub sens życia a w relacjach z ludźmi czujesz się samotny lub wyizolowany i pragniesz poradzić sobie z tymi trudnościami to proponujemy pomoc psychoterapeutyczną. Dzięki terapii uzyskujesz poszerzanie świadomości siebie samego, własnych uczuć, myśli, potrzeb i sygnałów z ciała. Dodatkowo rozwijasz umiejętność zaspokajania swoich potrzeb oraz uczysz się odpowiedzialności za swoje wybory i działania.
Możliwość konsultacji od 16 marca w nowo otwartym gabinecie pomocy psychoterapeutycznej, mieszczącym się przy ul. Armii Krajowej 8 – pok. 15. W środy od 16.00 do 18.00 i w niedziele od 17.00 do 19.00 po wcześniejszym zapisaniu się przez SUSZI na dyżur. Zapisy przyjmuje p. mgr Joanna Dreżewska
Pamiętaj, że psychoterapia to także droga rozwoju osobistego, docieranie do swych zasobów i odkrywanie swojego prawdziwego JA.

Skip to content