Na podbój stolicy!

17 cze '10

Dnia 2 czerwca br. odbył się wyjazd szkoleniowy do Warszawy. Jego uczestnikami byli przedstawiciele trzech kół naukowych naszej Uczelni: Koła Marketingowego,
Koła Naukowego Negocjacji „BATNA” oraz Koła Zarządzania Finansami Przedsiębiorstw. Wyjazd szkoleniowy do stolicy został szczegółowo zaplanowany i zorganizowany przez Przewodniczącego KZFP – Piotra Gacala. Głównymi punktami wycieczki były: Mennica Polska, Giełda Papierów Wartościowych oraz główna siedziba Narodowego Banku Polskiego. Wyjazd został sfinansowany w całości ze środków uczelni i miał na celu zapoznanie uczestników z praktyczną wiedzą dotyczącą finansów, zwiedzenie wysokich rangą instytucji „od kuchni” oraz poszerzenie zainteresowań studentów.