Bezpłatne studia w Uczelni prywatnej!

2018-07-20 11:26

19 czerwca br. Uczelnia podpisała umowę z JACOBS dotyczącą współpracy w zakresie uruchomienia i prowadzenia nowej specjalności na kierunku Finanse i rachunkowość pod nazwą Finanse w korporacjach międzynarodowych.

Główne założenie studiów to połączenie teorii z praktyką: połowę czasu studenci poświęcają na naukę w WSZiB, a połowę na zdobywanie doświadczenia praktycznego w korporacji. Koszt studiów pokrywa pracodawca, dzięki czemu studia są bezpłatne. Dodatkowo student otrzymuje atrakcyjne wynagrodzenie od JACOBS POLSKA.

Studenci będą rozwijać wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania procesowego w obszarze finansów i rachunkowości, co przełoży się na zdobycie kompetencji z zakresu usprawniania procesów biznesowych w centrach usług outsourcingowych.

28 czerwca br. została podpisana umowa z Aon. Jest to kolejna korporacja, która jest naszym partnerem przy realizacji studiów na kierunku Finanse i rachunkowość.

Więcej informacji o Kierunku znajduje się TUTAJ

Podejmij wyzwanie i ASAPem aplikuj na WSZiB!

Więcej informacji w Biurze Rekrutacji (Al. Kijowska 14, pok. 105)

Bezpłatne studia w Uczelni prywatnej!