Międzynarodowa konferencja naukowa OZE

13 gru '13

W dniach 12-13 grudnia 2013 w Hotelu Bachledówka odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa „Wspieranie gospodarczego wykorzystania odnawialnych źródeł energii w Małopolsce poprzez budowanie europejskiej sieci współpracy”. Konferencja była owocem współpracy Fundacji Rozwoju Podhala, Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie, Uniwersytetu w Sewilli oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Bratysławie.

Spotkanie naukowe zainaugurowało szerszą dyskusję na temat ekologicznych oraz ekonomicznych aspektów wykorzystania odnawialnych źródeł energii w Małopolsce, z uwzględnieniem wykorzystania środków UE.

Konferencja została przygotowana przy wsparciu finansowym pochodzącym z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.