Krakowska Zbiórka Żywności 2021

Krakowska Zbiórka Żywności 2021
15 cze '21
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie wspiera Krakowską Zbiórkę Żywności 2021, która organizowana jest we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa oraz Bankiem Żywności w Krakowie. Osoby starsze, chore, niepełnosprawne, rodziny wielodzietne, samotni rodzice, bezdomni i bezrobotni – to tylko część grup, do których trafia pomoc Banku Żywności i które teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek potrzebują naszego wsparcia.

Chcesz pomóc ? Nic prostszego !
1. W terminie 21-25 czerwca 2021 odwiedź Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie przy al. Kijowskiej 14.
2. Przynieść produkty *, które chcesz przeznaczyć na zbiórkę i zostaw je w specjalnie przygotowanych kartonach, które będą czekać przy Helpdesku (parter).
3. Uśmiechnij się – właśnie komuś pomogłeś.

*Produkty, na których szczególnie nam zależy to: konserwy mięsne, rybne, warzywne, dżemy,  mleko UHT, olej, czekolada i bakalie, soki oraz produkty żywnościowe dla dzieci. Możesz również wesprzeć Krakowską Zbiórkę Żywności online, wystarczy, że wejdziesz na https://krakow.bankizywnosci.pl/przekazdarowizne/ i przekażesz darowiznę.
Zapraszamy do włączenia się w zbiórkę żywności dla osób potrzebujących pomocy.