Kolejny rekord w WOŚP !!!

///
16 sty '17

 

Dnia 15 stycznia 2017 r. odbył się XXV Finał Wielkiej OrkiestryŚwiątecznej Pomocy, i był to już XIV finał WOŚP organizowany przez WyższąSzkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

W tym roku Orkiestra zagrała pod hasłem : „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałachogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.” 

Wolontariusze przez całą zimową niedzielę kwestowali w różnychczęściach miasta. Sztab WOŚP Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowieoprócz pracy 200 wolontariuszy zorganizował: Tramwaj WOŚP WSZiB, który kursował po linii tramwaju „8” oraz aukcje na portalu Allegro.

W tym roku zebraliśmy rekordową kwotę 115 561,82 zł., czyliponad 50 000 zł więcej niż w rekordowym roku ubiegłym, a czekamy jeszczena wyniki aukcji.

Na ten sukces złożyła się ciężka praca naszych dzielnychwolontariuszy, współpracowników, koordynatorów i wszelkich dobroczyńców, którymw tym miejscu bardzo serdecznie dziękujemy.

Przypominamy, że cały czas możecie licytować przedmioty z naszego sztabu na aukcjach ALLEGRO http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=24214450 

Siema!

 


Skip to content