Dzień Otwarty

Dzień Otwarty
15 lut '24

Zapraszamy młodzież klas maturalnych oraz wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem edukacyjnej przygody w WSZiB na Dzień Otwarty, który odbędzie się 7 marca 2024 roku od godziny 9:00 przy al. Kijowskiej 14.

Jak co roku podczas spotkania uczniowie będą mogli zapoznać się z ofertą dydaktyczną Uczelni, a także uczestniczyć w specjalnie przygotowanych przez studentów i nauczycieli akademickich warsztatach oraz wykładach. Odwiedzający nas będą mogli zwiedzić Uczelnię, porozmawiać z wykładowcami, ponadto będzie możliwość zapoznania się z ofertami pracy, praktyk i staży.

W programie także punkty informacji o kierunkach studiów, prezentacja oferty WSZiB, stoiska wydziałów i organizacji studenckich oraz konkursy z nagrodami. W ramach Dnia Otwartego odbędą się również konsultacje z doradcą zawodowym w zakresie pośrednictwa pracy.

Weź udział w wydarzeniu i przekonaj się, dlaczego WSZiB to dobry wybór.

Szczegółowy plan i zapisy na darmowe prelekcje TUTAJ.

Zapraszamy na wydarzenie na Facebooku!