Dofinansowanie na wsparcie e-learningu WSZIB!

Dofinansowanie na wsparcie e-learningu WSZIB!
26 lut '21

W dniu 26 lutego 2021 roku Minister Edukacji i Nauki ogłosił wyniki konkursu dotyczącego przedsięwzięcia „Wsparcie uczelni niepublicznych w zakresie prowadzenia zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość”. Wniosek przygotowany przez WSZiB w Krakowie uzyskał pozytywną opinię i został skierowany do dofinansowania.

Otrzymane w ramach konkursu środki przeznaczymy na modernizację specjalistycznych laboratoriów komputerowych, które będą dostępne zdalnie dla studentów WSZIB. Dzięki pracy i zaangażowaniu działu IT już teraz nasi studenci mogą korzystać z fizycznej infrastruktury znajdującej się na WSZIB bez konieczności przyjazdu na uczelnię. Dzięki uzyskanemu wsparciu baza dostępnego specjalistycznego sprzętu poszerzy się o kolejne laboratorium.

Jeśli nauka zdalna to tylko w WSZiB! My wiemy jak!