WOSP 2005

XIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,
II Finał Sztabu WSZiB.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - XIII finałSzczęśliwa trzynastka, szczęśliwe anioły...
XIII Finał WOŚP- Sztab Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości liczył już ponad 60 osób; 40 wolontariuszy oraz osoby zaangażowanych bezpośrednio w prace sztabu, (w tym: służba techniczna, obsługa, koordynatorzy licznych projektów).
Sztab powołany został na wniosek Samorządu Studentów WSZiB. Siedziba główna mieściła się w murach naszej uczelni, gdzie rozstrzygane były wszelkie sprawy organizacyjne, techniczne i merytoryczne, oraz przeprowadzono bezpieczne i rzetelne rozliczenie zbiórki.
Kwotę 15.5590,51 zł !! zebraną w dniu Finału tj. 9 stycznia 2005r. przeznaczono na zakup sprzętu medycznego ratującego życie dzieci. Tematem XIII Finału były: "Nowoczesne Metody Diagnostyki i Leczenia w Neonatologii i Pediatrii".
Osobom zaangażowanym w Sztab WOŚP 2005 chciałam jeszcze raz serdecznie podziękować. Stworzyliście cudowną atmosferę! Przez cały czas towarzyszył Wam szczery uśmiech i dobry humor. Tak minął kolejny Finał pełen wrażeń i zabawy. Dzięki wam postanowiliśmy, że co roku będziemy brać udział w Finałach, tworząc swój własny sztab.


Powrót na górę strony