Forum

Witaj nieznajomy - jesteś niezalogowany.

Panel logowania

Zaloguj się, a będziesz informowany o odpowiedziach na Twoje posty i łatwo rozróżnisz nowe wiadomości.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany w naszym serwisie - możesz to zrobić w sekcji rejestracja. Jeżeli posiadasz już konto w naszym serwisie ale zapomniałeś hasła przypomnij zapomniane hasło.

stypendium i "rok od ukończenia studiów"

Autor Wiadomość
Wysłany : 2008-12-20 02:56:33

Odpowiedz

Kk

status: gość
witam,
aby otrzymać stypendium na SUM'ie przerwa nie może być dłuższa niż rok. Czy za ukończenie studiów przyjmuje się datę obrony? czy ukończenia zjazdów, sesji 7 semestru etc...?

Wysłany : 2008-12-20 11:14:29

Odpowiedz

Tomasz Wojdyński

status: zarejestrowany

Za datę ukończenia studiów boerze się datę uzyskania absolutorium czyli zamknięcia sesji po 7 semestrze (dla obecnego semestru to może być max. 15 marzec, ale jeśli ktoś złoży dokumenty wcześniej i obroni się wcześniej jego data będzie inna).
T.W.

Wysłany : 2008-12-27 14:52:43

Odpowiedz

Magda

status: gość
Witam!

Czyli wyznacznikiem jest pieczątka w indeksie z podpisem dziekana?
Ja mam 2.04.08. a jak dobrze pamiętam indeks składałam w terminie..:/
To teraz jak zacznę studia od lutego to otrzymam stypendium czy nie..?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
M

Wysłany : 2009-01-12 23:29:30

Odpowiedz

Tomasz Wojdyński

status: zarejestrowany

Witam.
Aby otrzymać stypendium za wyniki w nauce na studiach magisterskich należy rozpocząć te studia nie później niż w rok po OBRONIE pracy licencjackiej.
Dodatkowo należy mieć zaliczony 7 semestr ( bądź cały ostatni rok, jeśli studia licencjackie były 3 letnie - dotyczy osób spoza naszej Uczelni) w terminie, oraz odpowiednią średnią ( czyli minimum 4,5). Jeśli zacznie Pani naukę od semestr letniego 2008/2009 ( od marca) nie powinno być problemu ze stypendium, ponieważ rok od obrony mija dopiero w czerwcu. Może Pani zawsze zgłosić się osobiście do Działu Stypendialnego, gdzie sprawdzimy dokładnie wszystko w systemie.
Z poważaniem,
Mateusz Woś.

Powrót na górę strony