Apple on Campus

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie nawiązała współpracę z Apple Inc.®, niekwestionowanym liderem na rynku urządzeń elektronicznych!!!W ramach tej umowy, kryjącej się pod nazwą Apple on Campus*, studenci, wykładowcy oraz pracownicy administracyjni naszej Uczelni mogą dokonywać zakupów on-line produktów firmy spod znaku nadgryzionego jabłka po atrakcyjnych cenach.

Dostęp do sklepu on-line można uzyskać z sieci komputerowej Uczelni lub po zestawieniu łącza VPN** pod specjalnym adresem:
http://store.apple.com/pl_eduind-aoc_5005145

Planując zakupy oryginalnego sprzętu firmy Apple Inc.® już dziś porównaj ceny dostępne:

z "naszym kawałkiem podłogi" w firmie Apple Inc.: http://store.apple.com/pl_eduind-aoc_5005145

Nie trać szansy:z nami oszczędzasz!

W ramach oferty programu Apple on Campus dostępne jest m.in.:
  • pełne spektrum urządzeń*** firmy Apple Inc. we wszystkich dostępnych konfiguracjach,
  • wsparcie techniczne w języku polskim,
  • darmowa dostawa do domu,
  • specjalne promocje****:
    • np. Back to School,
    • dodatkowe promocje na sprzęt peryferyjny innych producentów,
    • elastyczne sposoby finansowania zakupów.


* Program Apple on Campus (Apple dla Edukacji) jest powszechnie znany w Ameryce Północnej oraz w krajach Europy Zachodniej.
Jeśli do tej pory nie miałeś styczności ze sprzętem firmy Apple Inc., a chciałbyś przekonać się dlaczego warto na niego postawić, zajrzyj na na stronę: http://www.apple.com/pl/education/why-apple/ pełną inspiracji rozbudzających wyobraźnię każdego.
Przyjaźń na całe życie gwarantowana!

** dostęp VPN znajduje się obecnie w fazie testów z wybranymi studentami i niebawem zostanie udostępniony dla wszystkich użytkowników naszych sieci.

*** iPhone oraz iPad nie są objęte specjalnymi rabatami, ale znajdują się w ofercie programu.

**** Najczęściej w okresie wakacyjnym w ramach zakupów w programie Apple on Campus pojawiają się dodatkowe zniżki, również sprzętu peryferyjnego innych producentów oraz zakupy z dodatkowymi kuponami rabatowymi. Informacje o tych promocjach (jeśli będą dostępne) podawane będą w systemach intranetowych Uczelni.

Powrót na górę strony