Prezentacje nowohuckich szkół ponadgimnazjalnych

2018-02-12 14:10

8 lutego br. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości objęła patronat nad wydarzeniem w Zespole Szkół Ekonomicznych nr 2 w Krakowie pt.„10-te Prezentacje nowohuckich szkół ponadgimnazjalnych".
W tym dniu miały miejsce liczne atrakcje związane z rocznicą odbudowy państwa polskiego.
Swoją obecnością zaszczycił Konsul Generalny Stanów Zjednoczonych w Krakowie, pan Walter Braunohler, przedstawiciel kraju, który udzielił Polsce znaczącego wsparcia w dziele jej odbudowy i po 100 latach jest jej najbliższym sojusznikiem.
Organizacja tego typu spotkań to kolejny krok w zakresie utrzymania pozytywnych relacji szkół z lokalnego środowiska. Jest to cykliczna impreza organizowana w celu stworzenia platformy informacyjnej umożliwiającej realizację aspiracji edukacyjnych gimnazjalistom klas trzecich, a rynkowi usług edukacyjnych z dzielnicy Nowa Huta oraz ułatwienia prezentacji swojej oferty i dorobku w należytej oprawie.
Projekt przyjął formę targów edukacyjnych. O sukcesie przedsięwzięcia świadczy to, że z roku na rok bierze w nim udział coraz to liczniejsza grupa uczniów z Krakowa i okolic.

Prezentacje nowohuckich szkół ponadgimnazjalnych