WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2018

2017-11-10 15:18

XV raz został utworzony Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie.  W tym roku będzie to już XXVI finał WOŚP .

Wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w XXVI Finale WOŚP i jako Wolontariusze - kwestować podczas finału 14 stycznia 2018 roku
zapraszamy na stronę <<<www.wospkrakow.pl>>> celem dokonania rejstracji zgodnie z instrukcją.

Po prawidłowym zarejstrowaniu Państwa w systemie skontaktujemy się z Państwem celem podpisania stosownych dokumentów.

Dla najlepszych Wolontariuszy jak zawsze JM Rektor WSZiB w Krakowie Profesor Włodzimierz Roszczynialski przygotował upominki i nagrody.

Jeśli ktoś nie jest Studentem WSZiB również dokonuje rejstracji zgodnie z przedstawionymi zasadami :-)
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!

Zapraszam Państwa na Facebooka WOŚP WSZiB! Klikamy LUBIE TO :-)

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny.

Michał Szafraniec

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2018